InstalWell

Zobacz przykładowe realizacje

Kafelkowanie

Zobacz jak układamy płytki na schodach, w przedpokojach, w łazienkach oraz w kuchniach. Kafelkowanie jest procesem czasochłonnym, nie mniej jednak będziecie Państwo podziwiać je przez wiele lat. ​Płytki stanowią materiał wyjątkowo trwały, odporny na pęknięcia i zarysowania. Decyzję w zakresie wyboru odpowiedniego wzoru oraz koloru płytek pozostawiamy do klientów dyspozycji tak, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów. 

glazurnictwo - kafelkowanie mieszkania

Instalacje elektryczne

Nowe instalacje elektryczne w budownictwie mieszkalnym, gospodarczym, biurowym są najważniejszym elementem. Instalacje elektryczne będą odpowiedzialne za Twoje bezpieczeństwo. Zajmujemy się również modernizacja istniejącej instalacji elektrycznej oraz konserwacja i remontami instalacji elektrycznych, usuwamy usterki i awarie, montujemy oświetlenia, gniazdka i łączniki.  W obszarze instalacji elektrycznych podejmujemy również montaż rozdzielni, tablic licznikowych oraz podłączenia urządzeń elektrycznych.

Wykończenia wnętrz

Każdy dom i mieszkanie w pewnym etapie wymagają odpowiedniego wykończenia lub odświeżenia. Prace wykończeniowe są niezmiernie ważnym elementem w procesie finalnych kroków.
Wykończenie wnętrz to również prac związane z aranżacją wnętrz, które uwielbiamy wszyscy najbardziej. Zobaczcie nasze przykładowe realizacje.

podwieszany-sufit

#Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.